Príležitosť na TFP

Príležitosť na TFP

Čo je TFP?
Skratka TFP znamená „Time For Print“ (niekedy Time For Photos), čo je v preklade „Čas za fotky“.
Ide o to, že model/modelka sa nechá nafotiť bez nároku na honorár a taktiež fotograf si za fotenie nič neúčtuje. Obaja však majú úžitok: modelka dostane kvalitné fotky, vďaka ktorým sa môže ďalej prezentovať a rozšíriť si tak portfolio.
Fotograf zasa získa ďalšie fotky pre prezentáciu samého seba. Modelka samozrejme tiež získa nové skúsenosti s fotením a prípravou na fotenie a taktiež nový prístup, keďže každý fotograf je individuálny a má svoje vlastné postupy.

Prečo TFP?
Pre doplnenie môjho portfólia ponúkam bezplatnú spoluprácu formou TFP fotenia pre ženy a mužov rôzneho veku. Predmetom TFP fotenia je hlavne klasický a umelecký portrét, modeling, glamour a boudoir.
Fotografie z TFP fotenia použijem na prezentáciu mojej tvorby na mojom webe a sociálnych sieťach. Pre model/modelku je TFP možnosťou si vyskúšať profesionálne fotenie a získať nové skúsenosti a krásne fotografie bez toho, aby minuli svoje finančné prostriedky.

Príležitosť na TFP

Podmienky spolupráce formou TFP.
V prípade, že máte skutočný záujem o TFP fotenie, pošlite mi mail na fotograf@erisun.sk.
Od seriózneho záujemcu/záujemkyne očakávam, že sa predstaví vlastným menom a priezviskom (ani ja sa neskrývam pod prezývkou), napíše mi svoju predstavu a pošle aspoň jednu svoju fotografiu.
Neočakávajte, že na druhý deň budeme hneď fotiť. Ozvem sa každému, kto bude spĺňať moje predstavy pre realizáciu konkrétneho umeleckého zámeru, prípadne na odskúšanie svietenia, oblečenia … .

Podmienkou na realizáciu TFP je podpis „Model release“.