Svadba

Svadba

Svadobné fotografie zachytávajú jeden z najemotívnejších a nezabudnuteľných momentov v živote človeka. A to je to, čo ich robí neopakovateľnými a neoceniteľnými.

Uzavretím manželstva sa pred vami rozprestrie nádherné obdobie, ktoré môžete naplniť farbami, vôňami, pocitmi a vytvoriť tak rozprávku, ktorú maľujete držiac sa za ruky. Svadobný album, ukrývajúci detaily začiatku vášho príbehu je pokladom každej rodiny. Pomôže vám pripomenúť si obdobie, keď ste rozprávku iba začali písať. Pocity z fotografií ožijú skrz vaše spomienky a navodia tú atmosféru, ten pocit, keď ste sa delili o svoju radosť s najmilšími. Na svoj život ste expertmi vy sami, ja sa postarám o profesionálne zvečnenie vzácnych momentov vášho svadobného dňa.

Balíky svadobnej fotografie sú špeciálne prispôsobené požiadavkám moderného páru, ktorý hľadá to najlepšie v kvalite a cene.

Chcem cenovú ponuku
Miriam a Marcel

Miriam a Marcel

Galéria
Marianna a Robert

Marianna a Robert

Galéria
Janka a Lukáš

Janka a Lukáš

Galéria

Prečo by ste mi mali zveriť fotenie vašej svadby?

Aj keď je v súčasnosti k dispozícii množstvo výborných fotoaparátov a programov na úpravu fotografii, a ktokoľvek dokáže fotografovať, dokonalý svadobný portrét môže vytvoriť len skutočne talentovaný, skúsený profesionálny fotograf.

1. Budem viazaný zmluvou
Fotenie vašej svadby dohodneme písomne. So snúbencami vždy podpisujem Zmluvu o dielo, v ktorej sa dohodneme na čase, mieste a rozsahu fotografických služieb, ktoré požadujete. Môžete si byť istí, že sa v deň „D“ objavím na dohodnutom mieste a vykonám si dohodnutú prácu.

2. Mám skúsenosti
Nie je nič horšie, ako mať na svadbe fotografa, ktorý nevie čo robiť ďalej. Profesionál so skúsenosťami pomôže minimalizovať predsvadobný a svadobný stres. Pri podpise zmluvy si povieme kedy a kde sa bude svadba konať, zostavíme približný časový harmonogram a rozsah vašich požiadaviek. Niekoľko dní/týždňov pred samotnou svadbou doladíme detaily, aby všetko klaplo tak, ako si prajete.

3. Môžete sa spoľahnúť, že výsledok bude skvelý
Alebo inými slovami: dostanete to, za čo zaplatíte! Prijatie profesionála vám zabezpečí, že dosiahnete skvelý výsledok. Nehovoriac o tom, že máte zmluvu a fotograf vám za skvelý výsledok ručí! Aj v prípade technických problémov. Na každú svadbu si prinesiem niekoľko objektívov, dostatok batérií, záložný fotoaparát.

4. Určite nestratíte priateľa
Takmer vždy, keď si najmete na fotenie vašej svadby priateľa alebo príbuzného, vzťah s ním sa určitým spôsobom napína. Môže vám zazlievať, že pracuje zadarmo, alebo za málo peňazí, alebo nie ste spokojní s výsledkami a jednoducho mu to nemôžete povedať. Nestojí to za zničenie vzťahu s vašim priateľom/prí­buzným! Najmite si profesionála.

5. Chcete aby priatelia boli na svadbe
Príbuzných a skutočných priateľov chcete mať na svadbe ako hostí. Prácu nechajte na mňa.

Renáta a Peter

Renáta a Peter

Galéria
Bibiána a Juraj

Bibiána a Juraj

Galéria
Lenka a Majo

Lenka a Majo

Galéria
Lenka a Palo

Lenka a Palo

Galéria
Mirka a Stano

Mirka a Stano

Galéria