Svadba

Svadobné fotografie zachytávajú jeden z najemotívnejších a nezabudnuteľných momentov v živote človeka. A to je to, čo ich robí neopakovateľnými a neoceniteľnými.
Na svoj život ste expertmi vy sami, ja sa postarám o profesionálne zvečnenie vzácnych momentov vášho svadobného dňa.

Svadobný portrét

Svadobný portrét

Galéria
Svadobná príprava

Svadobná príprava

Galéria
Momenty zo svadby

Momenty zo svadby

Galéria
Barbora a Lukáš

Barbora a Lukáš

Tak prezentácia nádherná, Lukáško hovorí že vieš čo robíš.
Ďakujeme
Ja mam slzičky na krajíčku … Ešte raz ďakujeme si skvelý

Michaela a Boris

Michaela a Boris

,,100% spokojnosť, profi pristup, priateľska atmosfeeeera :) Ďakujeme ERISUN Erich Baláž, za všetko"

Janka a Lukáš

Janka a Lukáš

„Profesionálny fotograf, skvelá atmosféra, príjemné fotenie a krásne fotky. Ďakujem a odporúčam!“

Miriam a Marcel

Miriam a Marcel

„Srdečne ďakujeme Erichovi za najkrajšie svadobné fotky, za profesionálny a priateľský prístup. Boli sme nadmieru spokojní s celým priebehom fotenia a aj s rýchlym dodaním fotiek. Na náš veľký deň mame aj vďaka Erichovi krásne spomienky a zachytené tie najkrajšie momenty.“

Radka a Tomáš

Radka a Tomáš

„Veľké, vrelé a srdečné ĎAKUJEME tomuto skvelému fotografovi!
Sprevádzal a rozosmieval nás celý náš výnimočný deň a ešte ho aj zachytil do nestarnúcich spomienok v podobe tých najkrajších fotiek!!
Napriek tomu, že na portrétové fotenie sme nemali veľa času (a k tomu ešte začalo aj pršať) vytvoril za tú chvíľu neskutočne dobré a krásne fotografie, čím nám urobil veľkú a prekvapivú radosť keď nám neskôr fotky ukázal. Všetky fotografie sú nádherné a je len ťažké, vyberať tie najkrajšie! Vďaka všetkému, čo svojím okom zachytil môžeme našu svadbu prežívať znovu a znovu, zachytil pre nás vzácne moment(k)y, okamihy a hlavne všetky emócie. Fotky doručil načas, vo vysokej kvalite, v krásnom balení a ešte aj nádherne spracované!
Ak by sme si mali vybrať znovu, tak jedine a len jeho – a teraz ho odporúčame všetkým.
Ešte raz za všetko ĎAKUJEME!“

Čo dostanete?

Štandard:

  • Kreatívne zdokumentujem váš svadobný deň v rozsahu, aký si zvolíte
  • Vaše fotografie dostanete do 20 pracovných dní

Naviac k tomu pri objednaní kompletnej svadby získate EXTRA DARČEK:

  • Fotografie vám dodám na USB kľúči v nádhernom darčekovom balení
  • Vytlačím vám 100 fotografií formátu 10×15 cm
  • Vytvorím pre vás videoprezentáciu najkrajších fotografií z vašej svadby vo formáte MP4 podfarbenú hudbou podľa vášho výberu

Prečo by ste mi mali zveriť fotenie vašej svadby?

Aj keď je v súčasnosti k dispozícii množstvo výborných fotoaparátov a programov na úpravu fotografii, a ktokoľvek dokáže fotografovať, dokonalý svadobný portrét môže vytvoriť len skutočne talentovaný, skúsený profesionálny fotograf.

1. Budem viazaný zmluvou
Fotenie vašej svadby dohodneme písomne. So snúbencami vždy podpisujem Zmluvu o dielo, v ktorej sa dohodneme na čase, mieste a rozsahu fotografických služieb, ktoré požadujete. Môžete si byť istí, že sa v deň „D“ objavím na dohodnutom mieste a vykonám si dohodnutú prácu.

2. Mám skúsenosti
Nie je nič horšie, ako mať na svadbe fotografa, ktorý nevie čo robiť ďalej. Profesionál so skúsenosťami pomôže minimalizovať predsvadobný a svadobný stres. Pri podpise zmluvy si povieme kedy a kde sa bude svadba konať, zostavíme približný časový harmonogram a rozsah vašich požiadaviek. Niekoľko dní/týždňov pred samotnou svadbou doladíme detaily, aby všetko klaplo tak, ako si prajete.

3. Môžete sa spoľahnúť, že výsledok bude skvelý
Alebo inými slovami: dostanete to, za čo zaplatíte! Prijatie profesionála vám zabezpečí, že dosiahnete skvelý výsledok. Nehovoriac o tom, že máte zmluvu a fotograf vám za skvelý výsledok ručí! Aj v prípade technických problémov. Na každú svadbu si prinesiem niekoľko objektívov, dostatok batérií, záložný fotoaparát.

4. Určite nestratíte priateľa
Takmer vždy, keď si najmete na fotenie vašej svadby priateľa alebo príbuzného, vzťah s ním sa určitým spôsobom napína. Môže vám zazlievať, že pracuje zadarmo, alebo za málo peňazí, alebo nie ste spokojní s výsledkami a jednoducho mu to nemôžete povedať. Nestojí to za zničenie vzťahu s vašim priateľom/prí­buzným! Najmite si profesionála.

5. Chcete aby priatelia boli na svadbe
Príbuzných a skutočných priateľov chcete mať na svadbe ako hostí. Prácu nechajte na mňa.